В зв"язку з коливанням курса доллара всі ціни уточнювати по телефонам. Інтернет-магазин eBabyDay — ніжна турбота про вашого малюка!
Дитячий інтернет-магазин
(099) 508-12-55
(097) 249-29-48

Графік роботи:

Пн.- Пт. з 9:00 — 21:00

Сб. з 10:00 — 19:00

Нд. з 11:00 — 15:00

Кошик 1
Всього: 0.00 грн.

Carrello

Carrello

Ми - компанія Carrello, і тисячі малюків відчувають нашу турботу з моменту народження і аж до 4-х років. Адже ми виробляємо коляски, стільчики для годування, дитячі манежі, ходунки та багато іншого!

Наша філософія проста і зрозуміла кожному: крім батьківської любові і опіки, нашим діткам потрібні яскраві враження, події. А ми просто допомагаємо вам в цьому, створюючи якісну і зручну продукцію.

Бажання батьків пізнати світ заново разом з дитиною важливіше за буденність і побутові обмеження. Заохочення дитини досліджувати цей світ, іноді падати, робити помилки, пробувати ще раз і перемагати - усе це важливіше за «стерильність» у вихованні.

Наша місія — допомагати сім'ям насолоджуватися процесом відкриття нового

Як все починалося?

Тривалий час вітрини дитячих магазинів ставили батьків перед непростим вибором: "Західна модель за оверпрайс? Або аналог безіменного бренду? Що треба моїй дитині?" Ситуація змінилася в 2014-му році, з початком історії бренду Carrello, коли ми поставили собі за мету створити здорову і доступну альтернативу для вітчизняного ринку. Сьогодні Carrello™ - справжня комплексна «екосистема» дитячої продукції. В її рамках ми даємо можливість зробити вибір, спираючись не на ціну і якість, а на потреби дитини і ваші індивідуальні побажання.

2014-2023

Коляски Carrello отримали найпозитивніші відгуки і зайняли місце лідера з продажу, яке не покинули і дотепер.

Свою назву марка отримала не просто так, з італійської Carrello перекладається як візок.

Всі роботи проводяться під егідою цілковитої безпеки маленького користувача. Використовуються тільки безпечні і гіпоалергенні матеріали, тканини, лакофарбові речовини. Навіть при найбільш тривалому контакті з ними не буде завдано шкоди дитячому організму. Конструкції створюються так, щоб не могли травмувати малюка. Немає гострих кутів, деталей. Всі вироби відповідають вимогам безпеки. Коляски, ходунки, стільчики для годування оснащені кількома точковими ременями безпеки.

4045