В зв"язку з коливанням курса доллара всі ціни уточнювати по телефонам. Інтернет-магазин eBabyDay — ніжна турбота про вашого малюка!
Дитячий інтернет-магазин
(099) 508-12-55
(097) 249-29-48

Графік роботи:

Пн.- Пт. з 9:00 — 21:00

Сб. з 10:00 — 19:00

Нд. з 11:00 — 15:00

Кошик 1
Всього: 0.00 грн.

Угода користувача (далі за текстом - Угода).

Ця угода укладається між Власником сайту та Приватною особою, яка відвідала сторінки сайту. Угода регламентує порядок використання Сайту.

1. Загальні положення

1.1. Сайт — інтернет-каталог продукції, за допомогою якого Користувач може замовити потрібні йому товари, доступні за адресою: http://www.ebabyday.com.ua.

1.2. Відвідувач сайту — будь-яка приватна особа, яка зайшла та переглянула хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті.

1.3. Користувач сайту — Відвідувач сайту, який прийняв умови цієї Угоди, зареєструвався та авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, та переглядає сторінки сайту в авторизованому режимі.

2. Використання матеріалів сайту

2.1. Відвідувач/Користувач може переглядати та зберігати інформацію, розміщену на цьому сайті, виключно для некомерційного використання. Будь-яке інше використання інформації та матеріалів розміщених на цьому сайті не дозволяється.

2.2. Забороняється будь-яка зміна матеріалів цього Сайту.

2.3. Авторські права на всю інформацію та матеріали, розміщені на даному сайті, якщо не зазначено інше, належать Власникам сайту та захищені. Жодна інформація або матеріали, розміщені на цьому сайті, не можуть бути відтворені в будь-якій формі та будь-якими засобами без попереднього письмового дозволу Власника сайту.

2.4. Відвідувачам/Користувачам не дозволяється розповсюджувати, публікувати, передавати інформацію та матеріали, розміщені на цьому Сайті, а також розробляти чи створювати будь-що на основі використання інформації та матеріалів, розміщених на цьому Сайті, без попереднього письмового дозволу Власника сайту.

2.5. Представлена ​​на цьому сайті Торгова марка є власністю Власника сайту. Відвідувачам/Користувачам не дозволяється використовувати цю Торгову марку (текстове написання, логотип) без попереднього письмового дозволу Власника сайту.

3. Використання інформації третіх осіб

3.1. Усі Торгові марки, товарні знаки або Інформація, захищені авторським правом та зареєстровані у встановленому порядку, є власністю їхніх законних власників.

3.2. Посилання з цього Сайту можуть привести вас на сайти, які не контролюються Власником сайту. Власник сайту не відповідає за зміст таких сайтів, їх зміну чи оновлення, доступність тощо. Власник сайту надає такі посилання тільки для зручності відвідувачів/користувачів. Їх використання повністю залежить від Відвідувача/Користувача.

4. Коментування та написання відгуків

4.1. Коментуючи або залишаючи відгук на Сайті, ви несете відповідальність за те, що це повідомлення відповідає встановленим правилам та обмеженням.

4.2. На сайті заборонено образливу поведінку стосовно інших відвідувачів, користувачів або представників адміністрації сайту.

4.3. На сайті заборонено розміщення нецензурних висловлювань.

4.4. На сайті заборонено розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень чи оголошень.

4.5. На сайті заборонено розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності.

4.6. На сайті заборонено несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам.

4.7. На сайті заборонено публікувати заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або розв'язання військового конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України.

4.8. На сайті заборонено розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюють повністю, частково або за змістом та змістом попередні повідомлення (обговрення, коментарі), у тому числі і видалені Власником сайту на підставі цієї Угоди.

5. Угода про конфіденційність

5.1. Порядок збору, використання та розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

5.2. Приймаючи умови цієї угоди або відвідуючи сторінки сайту, Відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність щодо використання персоніфікованої та неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

6. Реєстрація та відвідування сайту

6.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті, Відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди, а також підтверджує, що вона досягла встановленого законодавством віку, необхідного для укладення подібних угод.

6.2. Відвідувач приймає умови Угоди у разі фактичного використання сайту. У цьому випадку Користувач розуміє та погоджується з тим, що адміністрація сайту розцінюватиме факт використання Користувачем сайту як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

6.3. В результаті реєстрації Користувач отримує персональний логін та пароль, за безпеку та збереження яких він несе особисту відповідальність.

6.4. За всі дії під логіном та паролем на Сайті несе Користувач, за яким вони закріплені внаслідок реєстрації. У разі втрати або крадіжки реєстраційних даних, Користувач зобов'язуєтеся повідомити про це Власника сайту через форму Зворотного зв'язку.

6.4. У випадку, якщо Відвідувач не погоджується з умовами цієї Угоди, він зобов'язаний залишити Сайт.

7. Заключні положення

7.1. Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Власник сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, які зазнали Відвідувачі, Користувачі або треті особи, а також за втрачену вигоду при використанні, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

7.2. Користувач погоджується, що він несе виняткову відповідальність за будь-яке порушення Користувачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень, включаючи будь-які збитки або збитки, які може зазнати Власник сайту.

7.3. Власник Сайту в будь-який час без попередження може вносити зміни до інформації на цьому Сайті.

7.4. Власник Сайту не зобов'язується оновлювати застарілу інформацію, у тому числі застарілі ціни та/або інформацію про фактичну наявність товару.

7.5. Умови цієї Угоди можуть змінюватися Власником сайту в односторонньому порядку.

7.6. Завантаження інформації з Сайту за допомогою роботів або будь-яких інших автоматизованих сервісів категорично заборонено.

7.7. Незнання правил не звільняє Відвідувача та Користувача сайту від їх виконання, а у разі їх порушення від відповідальності відповідно до цієї Угоди та законодавства України. У разі порушення Угоди Власник сайту має право добиватися переслідування порушників у встановленому законодавством України порядку.