В зв"язку з коливанням курса доллара всі ціни уточнювати по телефонам. Інтернет-магазин eBabyDay — ніжна турбота про вашого малюка!
Дитячий інтернет-магазин
(099) 508-12-55
(097) 249-29-48

Графік роботи:

Пн.- Пт. з 9:00 — 21:00

Сб. з 10:00 — 19:00

Нд. з 11:00 — 15:00

Кошик 1
Всього: 0.00 грн.

Espiro

Espiro

Baby Design Group (BDG) є одним з провідних виробників виробів для дітей та новонароджених, власником марок Espiro, Baby Design та Bomiko. У нашій пропозиції представлений широкий асортимент дитячих колясок, автомобільних крісел, стільчиків для годування, ліжечок, іграшок, велосипедів та багатьох інших товарів, необхідних для забезпечення безпеки та правильного розвитку малюків.

Ми самі є батьками, тому добре знаємо, наскільки важливим є, щоб діти могли подорожувати з комфортом, безпечно відпочивати та весело грати. Наші вироби, що виготовляються з дотриманням найвищих світових стандартів та норм, характеризуються високою функціональністю та привабливим дизайном, задовольняючи потреби навіть найвибагливіших споживачів.

Гарантією якості виробів є численні сертифікати та дозволи, видані провідними польськими та зарубіжними центрами сертифікації. Дбаючи про Ваше задоволення та безпеку використання продукції BDG, пропонуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також професійні консультації в рамках мереж, що взаємодіють із фірмою споживача.

4395